نقد و بررسی

بهترین سایت های اینترنتی

درگاه پرداخت بیت پی

بیت پی یکی از بهترین درگاه پرداخت های اینترنتی واسط و اختصاصی است که فعالیت خود را ابتدای شهریور 1395 آغاز کرده است. بیت پی همان پی لاین سابق است که قدمت زیادی در این حوزه دارد. بعد از مشکلات فیلترینگی که برای سایت های درگاه واسط پرداخت افتاد با نام دیگری در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده اند و به جرات می توان گفت خدمات خوبی را به کاربران اینترنتی ارائه می دهند.

یکی از مزیت های ویژه بیت پی ارائه درگاه اختصاصی از طرف بانک ملت است. بیت پی برای سایت های معتبری که تراکنش های بالایی در ماه دارند درگاه اختصاصی با نام برندشان ارائه می دهد که البته کارمزد زیادی هم نمی گیرد. بیت پی برای درگاه های اختصاصی فقط یک درصد کارمزد دریافت می کند. کارمزد درگاه واسط 0.5% با سقف 5,000 تومان می باشد و کارمزد درگاه مستقیم 1% با سقف 10,000 تومان است.

تسویه حساب سریع به روش کارت به کارت و پایا از دیگر مزایای درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی می باشد. هر زمان از شبانه روز که بخواهید می توانید درخواست تسویه حساب بدهید و در کمتر چند ساعت در روش پایا مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می شود.

از معایب سایت بیت پی نداشتن دکمه پرداخت یا فاکتور پرداخت به صورت جداگانه است. اما در کل می توان بیت پی را یکی از مطمئن ترین درگاه های واسط پرداخت اینترنتی دانست.

مزایای بیت پی:

ارائه کیف پول برای کاربران

کارمزد کم روی درگاه مستقیم

تسویه حساب سریع و به موقع

فعال سازی آنی حساب کاربری و درگاه سایت

ارائه درگاه اختصاصی از بانک ملت

پشتیبانی عالی

معایب بیت پی:

عدم ارائه دکمه یا فاکتور پرداخت

لطفاً نظرات و تجربیات تان را به اشتراک بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of