نقد و بررسی

بهترین سایت های اینترنتی

سیستم کسب درآمد دیجی کالا

کسب درآمد دیجی کالا

سیستم کسب درآمد دیجی کالا یکی از بهترین سایت های کسب درآمد هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند.

این روش افیلیت مارکتینگ نام دارد، که از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است و همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

افیلیت مارکتینگ چیست؟

در واقع این نوع بازاریابی توسط افرادی خارج از کسب‌وکار دیجی کالا انجام می‌شود. به بیان ساده در افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی پورسانتی پیشنهاد خرید یا معرفی محصول بر روی وب سایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی ناشر افیلیت قرار داده می‌شود و اگر این تبلیغات منجر به فروش محصول شود، مبلغی از طرف صاحب محصول (دیجی کالا) به ناشر افیلیت که بازاریابی محصول را انجام داده، پرداخت می‌شود.

کسب درآمد اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

سیستم کسب درآمد دیجی کالا می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. در جدول زیر میزان کمیسیون دریافتی به ازای هر خرید را به راحتی می توانید محاسبه کنید.

شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد دیجی کالا

برای عضویت در این سیستم و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از دیجی کالا، کمیسیون دریافت کنید.

چقدر میتوانید درآمد کسب کنید؟

جهت محاسبه میزان کسب درآمد در این سیستم از طریق لینک ذیل وارد این سایت شوید و براحتی میزان درآمدتان از سیستم را تخمین بزنید.


لطفاً نظرات و تجربیات تان را به اشتراک بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of